Skocz do zawartości

Skilluj.com używa cookies. Przeczytaj Polityka cookies po więcej informacji. Aby usunąć tę wiadomość, kliknij w przycisk po prawej:    Akceptuję politykę cookies
Welcome to Skilluj.com - Twoja sieć serwerów CS 1.6
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Witaj na Skilluj.com !

Witaj na Skilluj.com , jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum, ale bez obaw. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i informacji od Ciebie. Stań się częścią Skilluj.com poprzez zalogowanie się lub rejestrację !
  • Będziesz mógł zakładać nowe tematy i w nich odpowiadać.
  • Możesz dostawać informację, o nowych postach w temacie/ach.
  • Zalóż własny profil i zdobądź przyjaciół.
  • Zdobywaj nowe doświadczenia.
  • Graj z nami, wspieraj nas i wygrywaj nagrody w różnych konkursach !
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Download Counter-Strike CS 1.6 v48 by skilluj.com [ver.2012 & HD MODELS]

cs 1.6 download cs 1.6 v48 cs by skilluj cs free pobierz cs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

kajko

kajko

Alcoholic

• Management
  • 345 postów
    • Czas online: 29d 9h 19m 18s

Nowa wersja CS'a v48 by www.skilluj.com
*CS promujący nasza sieć - posiada VGui by skilluj, serwery w menu i serwery w zakładkach.

UWAGA

W przypadku instalacji gry w systemie Win7 / Vista powinno sie instalować grę do innego folderu niż Program Files, ponieważ występuje problem ze zgodnością plików.

ChangeLog:

* Protocol 48 Non-Steam
* Exe version 1.1.2.6 Build: (4554) FIX Bug in Vista & 7
* FIX - Bug Serverbrowser with favorites using MasterServer Skilluj.com
* NEW REVOLUTION Emulator 9.83
* Added - Option to launch listen server in LAN mode
* Added - FPS & PING Booster (Much FPS)
* Bots included v2.5
* NEW - GUI (Graphical User Interface) Easy to Use & Beauty
* NEW - Commander Menu (Game Settings, Mp3 Player, Useful Stuff, Server Stuff, Record Demo)
* NEW - FONTS
* NEW - GameStartup Song
* NEW - Ico
* sv_lan 0 enforce fixed
* HLDS and HLTV included and works
* Added option to launch listen server in LAN mode
* Steam Account / CD-Key NOT required. Installing, running, playing.
* Improved character models and weapons
* VGuy fixed
* Half-Life maps are totally removed
* Ads are removed
* SteamID numeric

Download:

http://csiks.interka...Skilluj.com.exe

lolo2k13

lolo2k13

Doświadczony

• Zbanowani
  • 263 postów
Jak ściągne to podeślę :D

O jacie 500 mb O.o ale damy rade podeśle Screeny B)

Razem Ponad Standard ♥♥
I Need You

FAMAS ♥ POWER 

36560.png
36012.gif

JoHHny

JoHHny

Banned

• Zbanowani
  • 500 postów
Fajnie jak by ktoś zmienił patcha na starszy ;p
Na tej wersji jest paccsteam i w 50% przypadkach pojawia się taki sam SID u paru osób ,co skutkuje tym ,że jak jedna osoba dostanie bana ma go z 5 osób.

kajko

kajko

Alcoholic

• Autor tematu
  • Management
  • 345 postów
wiesz w ogole co to pacsteam? tu nie ma zadnego steama a sid jest generowany co do plyty glownej wiec nie wiem skad te bajki..

Gaworex

Gaworex

Bywalec

• Użytkownicy
  • 54 postów
    • Czas online: 1d 6h 51m 23s
fajne
Dołączona grafika

Dołączona grafika

NurQe

NurQe

Świeżak

• Użytkownicy
  • 1 postów
    • Czas online: 33m 59s
fajny patch ale są minusy bo ja niemoge wbijać na de_westwood big :(

Dołączona grafika

kajko

kajko

Alcoholic

• Autor tematu
  • Management
  • 345 postów
to ze nie mozesz 'wbijac' na ta mape nie jest ograniczeniem tego 'patcha' tylko Twojej niewiedzy, co Ci tam wyskakuje?

Faster

Faster

Spamer

• Użytkownicy
  • 384 postów
    • Czas online: 25d 1h 18m 19s
Ja tam moge na biga wejsc.

Pomoglem?? Daj rep_up.png
b_560x95.png

Guest_jajko_*

Guest_jajko_*
  • Goście
zajebiste :D

Guest_kevin_*

Guest_kevin_*
  • Goście

lol z tej wersi ale fajna misie podoba

są fajna słoń :D :D :D :D :D :wub: zakocham się w cs1.6

Waldus

Waldus

Świeżak

• Użytkownicy
  • 9 postów
    • Czas online: 1h 34m 46s
Bardzo fajne ;-) polecam :D

Guest_Kojot_*

Guest_Kojot_*
  • Goście
ej mam pytanie
jak sie nazywa soundtrack ten 1 co leci w menu - on jest tylko 10 min a mi chodzi o caly ?

Guest_Mateusz^^_*

Guest_Mateusz^^_*
  • Goście
Super !!!!! :P :P :P :P :P

.:WuJeK:.

Świeżak

• Użytkownicy
  • 4 postów
    • Czas online: 31m 6s
Witam, zarejestrowałem się tutaj tylko po to, ponieważ mam problem z tym Counter-Strike'm. Pobrałem tego csa i jak chce coś wpisać np. Ile ma byc botów to crashuje csa. Tak samo mam z np. Konsolą wpisuje coś i cs wisi albo gdy chcę sobie ustawić nick itd. Pomocy!

Chodzi oto, gdy chcę gdzieś coś wpisać (gdziekolwiek w grze) to zawiesza mi się cały cs i muszę wyłączać go za pomocą menedżera zadań. Posiadam windows xp 1,4 GHz, 1,2 Gb RAM

kajko

kajko

Alcoholic

• Autor tematu
  • Management
  • 345 postów
moze ktos od nas z forum sciagnac ta instalke i sprawdzic?

Świeżak

• Użytkownicy
  • 4 postów
Ale u kolegi zainstalowałem to OK! A jak coś mam antywirus ESET Smart Security

Świeżak

• Użytkownicy
  • 4 postów
Sry ESET NOD32

`fed_lies

`fed_lies

Żyj chwilą, nie przejmuj się jutrem.

• Zasłużeni
  • 4,038 postów
    • Czas online: 160d 1h 26m 31s
Wyłącz na chwilę anty wirusa i wtedy posprawdzaj te rzeczy. Bo anty wirus blokuje czasami pliki.

kajko

kajko

Alcoholic

• Autor tematu
  • Management
  • 345 postów
Jest to fałszywy alarm, więc spokojnie możesz wyłączyć antivira na czas grania / lub dodać wyjątek

https://www.virustot...sis/1330096722/

MostFighter

MostFighter

Świeżak

• Użytkownicy
  • 1 postów
    • Czas online: 45m 21s
Mam problem , ponieważ gdy dodaje jakiś serwer do ulubionych to po ponownym włączeniu gry już ich nie mam w ulubionych. Usuwają się , pytanie czemu ?!
POMOCY !!!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cs 1.6 download, cs 1.6 v48, cs by skilluj, cs free, pobierz cs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ten temat został odwiedzony przez 305 użytkowników.

Kacper, Mati DJ, Napierdalacz, Cookiet, Kapisokczek3, adi225, Log Out., jarzab, Zubr, Gildof, deblue, Darvin, lamekpl, SiekJa, Diil, GetAwayQPAD, pako1, Piotrek13ok, Xeno, Cristovers, ZlyDotyk, AEGON, CocaCola, oczko15, Melex, LuHaSh, Klubista, marrtaa99, Fromage, dawid2, kain5622, beniamin131, RuDy_PL, buby, skillusiooo, blacha, Skiper, Bangin5321, NaKolanaPrzedObliczaPana, bartek5566, czOrt, ktos musi zamykac, marcin*, Herobrine, dawid9706, Truskawkowy, panTadeiro, fraghunter., ADRIANN, Bloody12354, すみません でした !~, TERRORMACHINE526, Dawidek20032808, S!3M3NS, M@tes, Conchita, Be., CeVer, Adam711, Mam Malego, Wiktoria., Cris <3, DJ ETI, Qaikwow, soth, Krolik_/, Energy, kopiko, NuDnYxD, p0liSh, lukasz014, Kamillo, BoSsKi22, szczurek123, Ner, davidfragiant, Windi, PatkA, KUKEN, xLIPOx, JAS.FASOLA, Gordon Ramsay, koxoo, pawel188, serek777, deryczek, obozebozenko, Niagara, Olo, Jasiek Koox, SsDr!, Martuu, Piter:), VOXER12345, krzychu7000, MineFreak, ShastaMan, vEq.!, bubus__89, piotrek2000, bubus__89, kubaemilcin, mexee1, kubaa1122, Taylor, StiviTABASKO LDZ, Wyhardkorowany, kapral664, Szympek, dide781, Dj ^^ d(-.-)b, Horejszio Kein, Javin, SLAPKERLIKEBITCH, Emilia., Gargamel, GOLDE AG KUSH, ender22, advercik, góruś, Mati ;F, xchup., McPr0, dekan, czarus, NEq dawniej Pro100wOko, Nike, superkrzys!, dawid17735, Minio68, Lingnau, BuBa, kamilek12, Gutek, adrianwent, mateusztb, BoskoBoski, lolman, Golden, dpsh., EminƎmowaty :), ~Baton, WRUNG`94, woitek, fhfhfh ?!, Lanky, andrzej123456k, E W E L A J N A, dzymek, AteX3x, Kendru, ziolo1230, removE, teka93, Mentos1405, Barcio, rchcu, Fantino, Awenjus, shigs, Pr3, Vaaco, shisha, NEYMAR, dzejmi, Andree :), kajko, Hewi, Damian d-.-b, Skillerx, Mr.PawloxD, LordFarquaad, 5ciastek, larG. ;*, M@T! ;F, Zuy Czuowiek, TjaY, hejt3r*, Przybyl, arodj, bIEss, kuzina, deska, Ziomal21697, Patryś ;3, no czo, Nafukany, Nanasha, Emil0926, paHo, Dizzy17, ezoT, Bajo123, Dead Masteers, Kozak98, czapa0072, Lamiesuaf, r4m30, Rycerz137, Cinu, Kavin, .:heewelt, wiciu1969, MiNuS9, Veronicaa, Individual, MICHU20, Shankar, iCE, MynDoS, soMUCH, Tobi, wspieramJP, kropA., qqisback, LWC_25, Tessaya, Centus, Bulii, niewidzialnypl, Puacz !, cs-maniaki, Teziovsky, Loleczek, `fed_lies, Granatowy Msciciel, kamildos000, TheSzakal!?, Abra. Yea Robie piwo, Albert Sony :P, `Lays'u., fafo, BiałyRycerz, Bella, Black_Domina, Pavluss, 19Skawa93, DanY#, Oshee xD, NastyBoy, Svetn, flagmin, Razmusen, CrusadE, MlodyZiomek, Browar, GuRuu, szalonyadik, DeMoN, Ales, Skoczuś, SoBan, kasa, kajtos33, Lemon132, UwazajBoCiStringiPekna, Deadex, Teo., MOnia ;), benkowskyy, Expert10, lubiemuchy, Latajacy Holender!, Ebek-Lipiny, Tiger_pl, Nafukany Zawodnik, EgZeKuToR.!, Pr0f. A:*, Harcion, syb., PeReS, zajawkowa karolcia., saZq, ShaggY^^, DaNceR, Scorgol. No Sound *, ender, Minik2, ypsilon, SamoSa66, GuGus, Xalpi, BAM BAM BAM, miKa1991, nee, HamasaN, XoX, blue., HIFI, Kocol, Trenuj Karkiem, makos, Hrync2, M4CI3K, Wojciech Modest Amaro, m0nst3r., Pyra, P-o-z-y-t-y-w-n-i-e, Radzio., EnergY., Maciej0s, SzalonYTerrorystA, Critical, CERATA, cipek93

Witaj na Skilluj.com !
zaloguj się się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum!